OSIEDLE KWIATOWA

Na wiosnę 2018 roku ruszamy z nową inwestycją mieszkaniową w Rybniku przy ul. Kwiatowej. Planujemy wybudowanie 3 budynków jednorodzinnych – dwulokalowych w zabudowie szeregowej.

Tym razem oferujemy Państwu 6 lokali mieszkalnych od 65m2 do 74 m2 zaprojektowanych z największą dbałością o ich funkcjonalność oraz jak najlepsze wykorzystanie powierzchni.

Nasza inwestycja stanowi idealne połączenie komfortu i uroku domu jednorodzinnego położonego w cichym pełnym zieleni otoczeniu, z bliskością centrum. Estetyka wykonania budynku stwarza przyjazne warunki mieszkaniowe i niepowtarzalny, spokojny klimat.

Mieszkania zapewniają kameralność ponieważ każdy z domów posiada jedynie dwa lokale: na parterze mieszkania z ogrodem a na piętrze z balkonem z pięknym widokiem na zieleń.

Na piętrze jest możliwość stworzenia mieszkania dwupoziomowego bez dodatkowych opłat  zapewniając funkcjonalność i komfort użytkowania porównywalne z jakością życia w domu wolno stojącym.

Mieszkania mają charakter bezczynszowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Oferujemy pomoc przy transakcji kupna,  projektowaniu wnętrz czy uzyskaniu kredytu.