O firmie

O firmie

Firma PPUH "INFO-BUD", Krzysztof Małek powstała w 1998 r. i działa na terenie ROW-u i GOP-u. W chwili obecnej głównym przedmiotem działalności firmy są usługi budowlane i deweloperskie.

Wykonujemy również kompleksowe termomodernizacje budynków. Firma zrealizowała wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych i firm np. Elektrownia „Rybnik”, Ecol sp. z o.o., Utex sp. z o.o., Erbud sp. z o.o., Marat sp. z o.o. Współpracowaliśmy z następującymi gminami województwa śląskiego: Miasto Rybnik, Gmina Miasto Pszów, Wodzisław Śląski, Knurów, Radlin, Jastrzębie Zdrój, wykonując inwestycje z zamówień publicznych. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.

info bud o firmie

Jeżeli szukają Państwo solidnej firmy, która zajmie się budową nowego domu lub remontem już istniejącego, to zapraszamy do podjęcia współpracy z PPUH „INFO-BUD”. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.